به بارسلون خوش آمدید! کشور ماتادورها در فصل بهار به واقع که دیدن دارد. گاوبازی و جشن گوجه، بازی های تیم بارسلونا، تیم آبی و اناری پوشان و … اطلاعات پروازی سفر به بارسلونا

اگر بخواهیم برای اسپانیا صفات ارزنده پیدا کنیم، بدون اغراق سطرهای زیادی را می توانیم پر کنیم اما اگر بخواهیم به آن سفر بکنیم چه؟ اطلاعات مناسبی داریم؟

در ادامه با ما در شیدا گشت همراه باشید تا به اتفاق هم اطلاعات پرواز سفر به بارسلونا را مرور نماییم.

اطلاعات پرواز تهران به بارسلون

برای سفر به بارسلون می توانید از خدمات پروازی شرکت های هواپیمایی ماهان ایر، ایران ایر،امارات، قطر، لوفت هانزا، کی ال ام ،ایر فرانس،… و بسیاری از شرکت های هواپیمایی دیگراستفاده نمایید. پرواز شما در فرودگاه بین المللی بارسلونا به زمین می نشیند. تمامی این پروازها به صورت غیر مستقیم هستند البته به جز، پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان ایر که با پروازی ۵ ساعت و ۴۵ دقیقه ای به سمت بارسلون، یکسره پرواز می کند. این پرواز با یکی از بزرگ ترین ایرباس های جهان یعنی ایرباس ۳۴۰ انجام می گیرد.

سفر به بارسلون

برای سفر به بارسلون می توانید به صورت انفرادی، با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور اسپانیا برای سفر به بارسلون و دیگر شهرهای مختلف کشور زیبا ودیدنی اسپانیا، اقدام کنید. در سفر با تور اسپانیا می توانید از تمام مناطق قدیمی شهر بارسلون و یا حتی دیگر شهرهای اسپانیا دیدن کنید. به بهترین و جذاب ترین مناطق دیدنی بارسلونا و دیگر شهرهای اسپانیا بروید و به بهترین رستوران های بارسلون سر بزنید. در بهترین هتل های بارسلون و دیگر شهرهای اسپانیا اقامت کنید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید.