عکس های ۲۰۱۷ نشنال جئوگرافیک

نشنال جئوگرافیک (National Geographic) یک سازمان خصوصی است که در سال ۱۸۸۸ شروع به کار کرد. این سازمان در راستای حفاظت و معرفی جاذبه و اثرهای طبیعی، باستانی، فرهنگی، زیست شناسی و … کار می کند و در سراسر جهان فعالیت دارد. عکس های نشنال جئوگرافیک

نشنال جئوگرافیک هر ساله عکس های زیادی را توسط عکاسان مختلف به نمایش می گذارد که جهان را از جنبه های مختلفی نشان می دهد. در سال ۲۰۱۷ عکس های نشنال جئوگرافیک بسیاری منتشر شد که از بین آن ها به انتخاب خود این سازمان، چندین عکس برتر هستند که این سازمان نمایش داده است. تصویرهایی از فرهنگ های گوناگون و یا حیات وحشی که عکاسان آن را به خوبی به تصویر کشیده اند.

شیدا گشت در ادامه، عکس های ۲۰۱۷ نشنال جئوگرافیک را برایتان به نمایش می گذارد:

۱- توریستی روی قایق در لاگوناسن ایگناسیو دست خود را در آب فرو برده تا شاید بتواند یکی از بسیار نهنگ های خاکستری که در این خلیج گرد هم می آیند را لمس کند. این موجودات دوست داشتنی و آرام که زمانی باعث ترس ماهیگیران شده بودند اینک بخش قابل توجهی از اقتصاد منطقه را به خود اختصاص داده اند.

۲- کولین موردوچ (Colin Murdoch)، مسئول حفاظت از جمعیت خانواده گوزنان در جنگل های Reraig و با خوراندن خوراکی مخصوصی به گوزن های نر باعث رشد زیاد شاخ های آنان می شوند.

۳- کمپ ننتس (Nenets) در نزدیکی دریای کارا. دختر ۸ ساله می گوید که خوشحال ترین زمان سال برایش تابستان است.

۴- کرم های شب تاب در جنگلی در Santa Clara Sanctuary

۵- فستیوال مرگ در مکزیک، فستیوالی که مردم مکزیک برای احترام به روح از دست رفتگانشان برپا می کنند.

۶- پنگوئن های امپراطور که به سمت اقیانوس برای پیدا کردن غذا می روند.

۷- دایناسور پرنده «Quetzalcoatlus northropi» با ارتفاعی به اندازه یک زرافه و طول بال هایی به اندازه یک جنگنده اف ۱۶ یکی از بزرگ ترین موجودات تمام دوران به شمار می آید. این مدل که در اندازه واقعی ساخته شده در استودیو کرگدن آبی در مینیاپولیس در حال رنگ آمیزی شدن است که به یک مرکز فرهنگی در کویت منتقل شود.

۸- تانیا لوپز که در حال بازی با گربه اش در اتاقی است که در گذشته به خاطر آتش سیاه شده اند.

۹- یک نوع پلنگ به نام جگوار در برزیل که ۱۰ ماهه است.

۱۰- یک «فک ودل» کنجکاو که به سمت دوربین می آید.

۱۱- زمان غذا دادن به بچه فیل هایی است که در شمال کنیا زندگی می کنند.