این هتل ۳ ستاره، در  جاده ساحلی دوست داشتنی نگومبو قرار گرفته است و در کنار آن تفریحات زیادی از امکانات ساحلی تا فروشگاه و رستوران های متعدد وجود دارد. هتل پارادایس هالیدی ویلیج نگومبو یک اقامتگاه آرام و خلوت برای چند روز استراحت و لذت بردن از یکی از زیباترین شهرهای ساحلی سریلانکا محسوب می شود.

در ادامه همراه با شیدا گشت باشید تا به شما ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل پارادایس هالیدی ویلیج نگومبو Paradise Holiday Village Hotel را معرفی کرده و فاصله‌ی آن با جاذبه های مختلف شهر را بیان کنیم.

خدمات رفاهی هتل پارادایس هالیدی ویلیج نگومبو

اول از همه به سراغ خدمات بخش پذیرش می رویم که کارکنان آن، آماده پاسخگویی به شما در تمام طول شبانه روز یعنی به صورت ۲۴ ساعته هستند. خدمات اتوشویی، اتوکشی و اتوکشی در هتل موجود است که در صورت استفاده، هزینه مجزایی برایتان در نظر گرفته خواهد شد.

این هتل خدمات مربوط به افراد کم توان و ناتوان را فراهم کرده تا بتوانند آن ها هم اقامتی راحت، آسوده و البته خاطره انگیز داشته باشند. متاسفانه ورود حیوانات خانگی به این هتل ممنوع است. اینترنت وای فای در تمام بخش های هتل برای مهمانان آماده شده و رایگان می باشد. از دیگر موارد می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

1 – خدمات تبدیل ارز

2 – محوطه مخصوص سیگار کشیدن

3 – ناهار بسته بندی شده

4 – اجاره ماشین

5 – پارکینگ رایگان (با رزرو قبلی)

6 – سوییت های ماه عسل

7 – دستگاه فکس

8 – دستگاه فتوکپی

کارکنان هتل به زبان محلی سریلانکا یعنی سینهالی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۳:۰۰ و آخرین ساعت خروج هم ۱۳:۰۰ می باشد.

امکانات تفریحی هتل پارادایس هالیدی ویلیج نگومبو

تفریحات زیادی در این هتل انتظارتان را می کشد. ابتدا باید به شما بگوییم که این هتل یک استخر روباز دارد که برای شنا می توانید از آن استفاده کنید. باغ هتل هم جای خوبی برای قدم زدن و لذت بردن از فضای آزاد است و امکان این را دارید که تجهیزات باربکیو از هتل تهیه کنید و برای خود یک پیک نیک کوچک به راه بیندازید. زمین بازی نیز در فضای هتل مهیا گشته است. حتی می توانید یک دوچرخه از هتل کرایه کرده و به گشت و گذار در شهر و ساحل بپردازید. تفریحات دیگر هتل عبارتند از:

1 – ماهیگیری

2 – غواصی

3 – تورهای متفاوت

4 – تجهیزات ورزش های آبی نظیر موج سواری

5 – استخر کودکان

رستوران هتل

صبحانه رایگان هر روز صبح در رستوران هتل سرو می شود و در این رستوران که هم‌نام هتل یعنی پارادایس ویلیج است، می توانید وعده های دیگر روزانه را میل کنید. غذاهای موجود در اینجا، غذاهای محلی سریلانکایی هستند.

امکانات اتاق های هتل

در تمام اتاق های هتل می توانید از خدمات متنوعی لذت ببرید. در سرویس حمام اتاق ها، تنها دوش موجود است؛ البته کلیه لوازم بهداشتی و آرایشی کاربردی مانند صابون، شامپو، مسواک و خمیر دندان و همچنین حوله و سشوار (در صورت درخواست) در آن ها دیده می شود. یک تلفن هم برای استفاده شما فراهم شده است.

از دیگر لوازم موجود می توان به میز تحریر و تلویزیون اشاره کرد. اینترنت رایگان وای فای در قابل دسترسی است. خدمات پذیرایی در اتاق، ساعات محدودی انجام می شود که برای اطلاعات از زمان دقیق آن ها باید با پذیرش تماس بگیرید. اتاق های هتل همگی به صورت مجزا طراحی شده اند و همه آن ها دارای پنکه سقفی می باشند.

روزانه برایتان یک روزنامه رایگان آورده می شود و اتاق‌تان تمیز می گردد. در صورتی که تمایل داشته باشید که یک تخت اضافه تاشو برایتان آورده شود، به طور رایگان امکان پذیر است. مورد دیگری که تنها در صورت درخواست برایتان آورده می شود، اتو و میز اتو است.

انواع اتاق های هتل

اتاق استاندارد: ۲۳ متر فضای این اتاق هاست که در آن یک تخت دونفره قرار دارد. نمای این اتاق ها رو به باغ است.

اتاق دلوکس: این اتاق ها ۲۳ متر مربع هستند که یک تخت دونفره کینگ در آن ها موجود است. دید آن ها رو به ساحل است.

آپارتمان ۲ خوابه: این آپارتمان ها یک تخت دو نفره دارند. دید آن ها رو به باغ است.

آپارتمان ۱ خوابه: یک تخت دونفره در آن ها وجود دارد. نمای آن ها رو به باغ می باشد.

فاصله هتل با جاذبه های نگومبو

پارک ساحلی نگومبو

این پارک با شما ۱٫۳ متر فاصله دارد. با تاکسی ۳ دقیقه و پیاده ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود.

کلیسای سنت آنتونی

تا این کلیسا تنها ۲٫۴ کیلومتر فاصله دارید. پیاده روی تا آنجا ۲۰ دقیقه طول می کشد. اگر هم ترجیح دهید که تا نزدیکی آن با تاکسی بروید، حدودا ۵ دقیقه در راه خواهید بود.

بنای اَوه ماریا

این بنای مذهبی تا شما ۳٫۷ کیلومتر فاصله دارد که تاکسی شما را ۱۱ دقیقه ای می رساند. اگر در امتداد خط ساحلی پیاده روی کنید و سپس از خیابان سنت سباستین ادامه راه را طی کنید، حدودا ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود.

کالج ماریس استلا

۴ کیلومتر با شما فاصله دارد که با تاکسی ۱۲ دقیقه ای و اگر بخواهید پیاده روی کنید، حدودا ۵۰ دقیقه را باید در ذهنتان داشته باشید.

بیمارستان عمومی نگومبو

۹ کیلومتر است که ۵۵ دقیقه تا آنجا پیاده روی دارد. تاکسی هم گزینه دیگری است که شما را ۱۵ دقیقه ای به آنجا می رساند.

ایستگاه قطار نگومبو

۱ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۱۶ دقیقه مسافت آن طول می کشد. می توانید طی ۱ ساعت همین مسافت را پیاده روی کنید.

کلیسای سنت ماری

۱ کیلومتر فاصله اش با هتل است که این مسیر با تاکسی ۱۵ دقیقه ای طی می شود. پیاده هم ۱ ساعته می رسید.

بنای آنگوروکارامولا

این بنا ۴٫۴ کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد. مسافت آن را می توانید طی ۱ ساعت پیاده روی کنید. تاکسی نیز فاصله هتل تا اینجا را ۱۵ دقیقه ای طی می کند.

قلعه داچ یا هلندی

۴ کیلومتر با هتل پارادایس هالیدی ویلیج نگومبو فاصله دارد که با تاکسی ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده روی به این بنا هم ۱ ساعت و ۵ دقیقه طول می کشد.

فروشگاه آرپیکو سوپرسنتر

مسافت این فروشگاه تا هتل شما حدودا ۵ کیلومتر می باشد. اگر تصمیم گرفتید که با تاکسی بروید، ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود. مانند دیگر جاذبه ها می توانید پیاده هم بروید که باید زمانی حدود ۱ ساعت را در نظر بگیرید.

ایستگاه قطار کاتونایاک

تقریبا ۹ کیلومتر با شما فاصله دارد که تاکسی ۳۰ دقیقه ای شما را می رساند.

فرودگاه بین المللی باندارانایکه

۴ کیلومتر مسافت آن است. می توانید یک تاکسی بگیرید و حدودا ۳۰ دقیقه بعد به این فرودگاه برسید.

موقعیت هتل پارادایس هالیدی ویلیج نگومبو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل

نگومبو ۱۱۵۰۰، کوچیکده، پلنگاتور

Palangathure, Kochikade, 11500 Negombo, Sri Lanka