ژاپن از جمله کشورهایی است که کمتر کسی پیدا می شود که علاقه نداشته باشد تا این کشور زیبا را ببیند. ژاپن از آن دسته کشورهایی است که می توان گفت که سرمشق و مثال بسیاری از ملت ها و گروه های کاری هستند که سعی آن ها در حفظ و اشائه ی نظم در بین خود و در نتیجه ی آن پیشرفت و موفقیت است. اطلاعات پروازی سفر به ژاپن

اما آیا می دانید که به این کشور مدرن، گران و زیبا چگونه می توان سفر کرد؟

در ادامه با شیدا گشت همراه باشید تا به اتفاق هم اطلاعات پروازی سفر به ژاپن را بررسی نماییم.

اطلاعات پرواز تهران به ژاپن

برای سفر به ژاپن می توانید از خدمات پروازی شرکت های هواپیمایی امارات، قطر  و آلیتالیا استفاده نمایید. پرواز شما در فرودگاه های بین المللی هانه دا توکیو و ناریتا در شهر توکیو، به زمین می نشیند. تمامی این پروازها به صورت غیر مستقیم و دور برد به خاور دور هستند. حداقل زمانی که پرواز به توکیو طول می کشد برابر است با ۲۵ ساعت و ۲۵ دقیقه.

فرودگاه هانه دا توکیو

به عنوان سومین فرودگاه شلوغ جهان شناخته می شود و به یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین فرودگاه های جهان است. این فرودگاه در سال ۷۵ میلیون مسافر را جا به جا می نماید. از نظر  قرار مکانی این فرودگاه بسیار نزدیک به مرکز شهر توکیو است. البته این نکته قابل ذکر است که فرودگاه هانه دا بیشتر بر روی پروازهای داخلی تمرکز دارد تا پروازهای بین المللی و خارجی.

فرودگاه بین المللی ناریتا توکیو

نیز پذیرای اکثر پروازهای بین المللی است که به مقصد ژاپن و شهر توکیو صورت می گیرد. این فرودگاه به عنوان شاهراه اصلی پروازهای بین المللی در ژاپن به شمار می رود و حدود ۵۰% کل گردشگرانی که به ژاپن سفر می کنند از طریق این فرودگاه وارد این کشور می شوند. فرودگاه هانه دا در ۶۰ کیلومتری شهر توکیو قرار گرفته است.

دانستنی هایی که باید قبل از سفر به ژاپن بدانید!

کشور ژاپن با دارا بودن ۱۲۸ میلیون نفر جمعیت به عنوان دهمین کشور پر جمعیت جهان شناخته می شود. این کشور پس از جنگ جهانی دوم به یکی از قدرت های بلامنازع اقتصادی جهان تبدیل شده است. آب و هوای ژاپن به اصطلاح چهارفصل است و بی اغراق یکی از زیباترین طبیعت های مینیاتوری جهان را دارد. کشور ژاپن به ۹ ناحیه ی مختلف تقسیم شده است که شهر توکیو به عنوان پایتختش بیشترین جمعیت را در خود جای داده است. زبان این کشور ژاپنی است و واحد پولی آن ین. از جاذبه های آن هم می توان از کوه فوجی، هیان، پارک اوئنو، کاخ امپراتوری، قلعه ی ماتسویاما و بسیاری از جاذبه های دیگر آن نام برد.

سفر به ژاپن

برای سفر به ژاپن می توانید به صورت انفرادی، با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور ژاپن برای سفر به ژاپن و دیگر شهرهای مختلف کشور زیبا ودیدنی ژاپن ، اقدام کنید. در سفر با تور ژاپن می توانید از تمام مناطق قدیمی شهر های ژاپن همانند کیوتو و یا دیگر شهرهای آن دیدن کنید. به بهترین و جذاب ترین مناطق دیدنی ژاپن و شهرهای مختلف آن بروید و به بهترین رستوران های ژاپن سر بزنید. در بهترین هتل های ژاپن و شهرهای مختلف آن اقامت کنید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب اطلاعات بیشتر جهت سفر به این کشور، راهنمای سفر به ژاپن را در سایت شیدا گشت مطالعه نمایید.