جزایر سیشل

اگر قصد سفر و ماه عسل را دارید ما برای شما جزایر سیشل پیشنهاد میکنیم.

این مجمع الجزایر سیشل مروارید اقیانوس هند یکی از دیدنی ترین مکان ها می باشد به قول معروف شبیه به بهشت می باشد، اگر عکس های روی کاتولوگ ها می بینید که ساحل زیبا همراه با شن های سپید می باشد این مکان هم (سیشل)به این واقعیت نزدیک می باشد.

سیشل دو مکان دارد که در سازمان جهانی یونسکو ثبت شده است این دو مکان تفریحی و طبعیی گردشگری دره ی وَله دُ مِۀ افسانه ای که در جزیرۀ پراسلان می باشد که این جزیره دارای درخت های زیادی از نارگیل می باشد، درخت های کهنه که پر از نارگیل می باشد، و دومین مکان هم بزرگترین جزیرۀ مرجانی می باشد که بسیار دیدنی و زیبا می باشد.

مردم سیشل که از قوم های زیادی تشکیل شده ماننده برده های آزاد شده، شهروندان اروپایی، تبعیدی های سیاسی، ماجراجویان، تاجران فارس، عرب، چینی و هندی و اغلب گویش آنها انگلیسی و فرانسه، می باشد البته زبان المانی را هم به راحتی صحبت می کنند.

مذهب اول مردم سیشل هم کاتولیک روم است که مسیحیایان و اقلیت های دیگر هم در کنار هم مانند مسلمانان و هندوها و بهاییان در کنار هم زندگی می کنند.

تفریحات سیشل زیاد و متنوع می باشد که برای شما معرفی میکنیم تا برای خود برنامه ریزی کنید :

موج سواری و سنا و غواصی از تفریحات دریایی سیشل می باشد که طرفدارهای زیادی دارد ,در ماه پراسلان و لادیگ بیشتر موچ سواری میشود که علاقه مندان به موج سواری به این جزیره می روند, اگر هیجان بیشتر را دوست دارید و می خواهید که ورزش پر هیجان را روی آب تست کنید ما برای شما  اسکی روی آب، پرش با چتر نجات، جت اسکی در سیشل پیشنهاد میکنیم تا لذت ورزش های ابی را ببرید.

یکی دیگر از تفریحات سالم و بسیار خوب در سیشل ماهیگیری می باشد ,اگر به ماهگیری علاقه دارید و همیشه اخبار مسابقه های ماهیگیری را دنبال کرده اید متوجه شده اید که جزیره های زیاد و دست نخورده بشری سیشل همیشه مسابقه ماهیگیری برگزار میکنند.

اگر می خواهید ورزش گلف را تجربه کنید می توانید در سیشل این تجربه را داشته باشید ,در این منطقه که  مناظر کوهستانی و پهنه ی آبی اقیانوس می باشد شما زمین گلف ۱۸ سوراخۀ سیشل در جزیرۀ اُرور می توانید برای گلف بازی انتخاب کنید و همراه با دورزه آموزشی و یا اینکه فقط برای تفریح به این منطقه بروید و لذت ببرید.

سیشل کلیساهای زیادی دارد که بین آنها کلیسای کاتولیک آبشار معروف می باشد این کلیسا که جواهری بین کلیساهای دیگر سیشل شناخته شده است از نظر زییایی از سمت دریا به این منطقه فضای عالی را بوجود آورده است.

تصاویر