رستوران های لندن

لندن یکی از پربازدید ترین شهرهای اروپاست، مقصدی با میلیون ها گردشگر که سالانه به این شهر سفری ترتیب می دهند تا از جاذبه های دیدنی اش دیدن و البته از غذاهای خوشمزه اش لذت ببرند. بیشتر گردشگران جاذبه های این شهر را می شناسند اما شاید ندانند که بهترین رستوران های این شهر کدام ها هستند. لندن رستوران های زیادی دارد که به خاطر کیفیت بالای غذاها، اسمشان بر سر زبان ها افتاده است البته این را هم بگوییم که این رستوران ها اصلا قیمت ارزانی ندارند! می خواهیم بهترین رستوران های لندن را به شما معرفی کنیم. Pollen Street Social , Alain Ducasse , رستوران الن دوکاس , پولن استریت سوشال , رستوران های لندن

در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

پولن استریت سوشال | Pollen Street Social

پولن استریت سوشال | Pollen Street Social

بدون شک «پولن استریت سوشال» بهترین رستوران شهر است، رستورانی که تا به حال جوایز زیادی نصیبش شده که سرآمد آن ها ستاره های میشلین است. در اینجا هر آنچه که از یک رستوران خوب انتظار دارید مثل غذاهای خوشمزه، مواد اولیه ی تازه و باکیفیت، خدمت رسانی سریع، کارکنان خدمت رسان و البته دکوراسیون زیبا و آرامش بخش در کنار هم قرار دارند.

فقط حواستان باشد که قیمت ها کمی گران است پس قبل از اینکه با دیدن غذای مورد علاقه تان در منو ذوق زده شوید و و آن را سفارش دهید به قیمتش نگاهی بیندازید تا در آخر با دیدن صورت حساب غافلگیر نشوید! غذاهای این رستوران متنوع اند و به غیر از غذاهای انگلیسی، غذاهای گیاهی و غذاهای دیگر نقاط اروپا را هم شامل می شوند. حتی می توان گفت این رستوران امروز مثل یک جاذبه ی گردشگری شده و گردشگران زیادی دوست دارند حداقل برای خوردن یک وعده هم که شده به این رستوران بروند.

رستوران الن دوکاس | Alain Ducasse

رستوران الن دوکاس | Alain Ducasse

این رستوران در هتل ۵ ستاره The Dorchester قرار دارد و کسی که آن را تا این حد محبوب کرده سرآشپر فرانسوی معروفش است. کیفیت این غذاها در حدی است که سه ستاره میشلین دارد و البته یکی از بهترین غذاهایش هم غذاهای فرانسوی است. در این رستوران هم مثل بیشتر رستوران های لندن به اینترنت رایگان دسترسی دارید و می توانید در مدتی که منتظر آماده شدن غذایتان هستید کارهای اینترنتی هم انجام دهید.

رستوران هدون | Hedone

رستوران هدون | Hedone

با اینکه مدت زیادی از افتتاح این رستوران توسط سرآشپز مایکل جانسون نمی گذرد اما امروز خیلی از گردشگران این رستوران را می شناسند. جوایز زیادی به این رستوران تعلق گرفته که به خوبی کیفیت عالی غذاهای رستوران را تایید می کند. برای خوردن هر سه وعده ی غذایی می توانید روی این رستوران حساب کنید البته خیلی از مردم جشن های مناسبتی هم در این رستوران برگزار می کنند. در منوی این رستوران غذاهای اروپایی زیادی می بینید که حتما از طعم و عطر آن ها خوشتان می آید.

رستوران لو گاوروش | Le Gavroche

رستوران لو گاوروش | Le Gavroche

رستورانی قدیمی که حتی امروز هم یکی از محبوب ترین رستوران های شهر است و خیلی از مشتریانش چندین سال است که به هیچ رستوران دیگری نمی روند. این رستوران در یکی از لوکس ترین مناطق لندن قرار دارد پس حتی پیش غذاهایش هم قیمت بالایی دارند اما با رفتن به اینجا با آخرین غذاهای روز دنیا آشنا می شوید و تجربه ای فراموش نشدنی را برای خودتان رقم می زنید. دو نفر به اسم های مایکل و آلبرت روو در سال ۱۹۶۷ این رستوران را باز کردند تا غذاهای سنتی فرانسوی را به مردم انگلیس معرفی کنند اما امروز غذاهای اروپایی و بین المللی دیگری هم به منو اضافه شده تا همه ی سلیقه ها را راضی کند.

رستوران لدبری | Ledbury

رستوران لدبری | Ledbury

این رستوران در خیابان لدبری قرار دارد و با داشتن دو ستاره میشلین یکی از پرطرفدارترین رستوران هاست. سرآشپر برت گراهام این رستوران را در سال ۲۰۰۵ افتتاح کرد و در این مدت تمام تلاش خود را به کار بسته تا با ارائه بهترین خدمات مشتریان پروپاقرصی برای خود ایجاد کند. یکی از معروف ترین وعده های غذایی این رستوران صبحانه های انگلیسی اش است که گردشگران زیادی را صبح زود به اینجا می کشاند. غذاهای گیاهی این رستوران هم کاملا متنوع هستند و خیال شما را از بابت پیدا کردن یک غذای گیاهی خوشمزه و البته باکیفیت راحت می کنند.

رستوران گوردون رمزی | Gordon Ramsay

رستوران گوردون رمزی | Gordon Ramsay

مگر می شود به شهری مثل لندن رفت و سری به رستوران های منحصربفرد این شهر نزد. پیشنهاد می کنیم حتی برای تماشای دکوراسیون خاص این رستوران ها هم که شده به یکی از بهترین رستوران های شهر بروید و لندن را طور دیگری ببینید، یکی دیگر از بهترین رستوران ها شهر، رستوران گوردون رمزی است. سرآشپز «گوردون رمزی» این رستوران را در سال ۱۹۹۸ افتتاح کرد اما در این مدت آنقدر کیفیت غذاهایش خوب بود که موفق شد سه ستاره میشلین کسب کند. دکوراسیون بی نظیر و غذاهای خوشمزه ی این رستوران همه ی سلایق را راضی می کند و مطمئنا شما را بارها و بارها دوباره به اینجا می کشاند. حتی اگر رژیم غذایی خاصی هم داشته باشید باز هم می توانید با خیال راحت این رستوران را انتخاب کنید چون منوی متنوعی دارد.

رستوران فرا ات کلاریجز | Fera at Claridge’s

رستوران فرا ات کلاریجز | Fera at Claridge’s

چیزی که این رستوران را از دیگر رستوران های شهر متمایز کرده مواد اولیه ی تازه ی آن است که مستقیما ز مزرعه صاحب رستوران به اینجا می آیند. این رستوران یک ستاره میشلین دارد و با وجود کارکنانی مهمان نواز و مودب و البته غذاها خوشمزه حتما شما را راضی بدرقه خواهد کرد. با رفتن به این رستوران، بودن در قلب شهر لندن را به خوبی حس می کنید و جنبه های دیگری از سفر به شهر لندن را تجربه خواهید کرد.