غذای های هواپیما , غذای مسافران هواپیما , تهیه غذای هواپیما , هواپیمایی سنگاپور , سفر با هواپیما , مسافرت با هواپیما

تور آنتالیا , تور ترکیه , سفر آنتالیا , سفر به آنتالیا , سفر ترکیه , سفر به ترکیه , تور مسافرتی ترکیه , تور مسافرتی آنتالیا , مسافرت به ترکیه , مسافرت به آنتالیا شیدا گشت

تور استانبول , تور ترکیه , سفر استانبول , سفر به استانبول , سفر ترکیه , سفر به ترکیه , تور مسافرتی ترکیه , تور مسافرتی استانبول , مسافرت به ترکیه , مسافرت به استانبول

تور ترابزون , تور ترکیه , سفر ترابزون , سفر به ترابزون , سفر ترکیه , سفر به ترکیه , تور مسافرتی ترکیه , تور مسافرتی ترابزون , مسافرت به ترکیه , مسافرت به ترابزون

تور باتومی , تور گرجستان , سفر باتومی , سفر به باتومی , سفر گرجستان , سفر به گرجستان , تور مسافرتی گرجستان , تور مسافرتی باتومی , مسافرت به گرجستان , مسافرت به باتومی

تور تفلیس , تور گرجستان , سفر تفلیس , سفر به تفلیس , سفر گرجستان , سفر به گرجستان , تور مسافرتی گرجستان , تور مسافرتی تفلیس , مسافرت به گرجستان , مسافرت به تفلیس

تور کوالالامپور , تور مالزی , سفر کوالالامپور , سفر به کوالالامپور , سفر مالزی , سفر به مالزی , تور مسافرتی مالزی , تور مسافرتی کوالالامپور , مسافرت به مالزی , مسافرت به کوالالامپور

منوی جدید سنگاپور ایرلاینز

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین ایرلاین های دنیا شناخته می شود. این ایرلاین سنگاپوری اعتبارش را مدیون کیفیت بالای خدمات و سرویس های ارائه شده در طول پرواز است. این بار سنگاپور ایرلاینز دست به اقدامی خلاقانه زده و طرح «از مزرعه به هواپیما» را برای تهیه غذای هواپیما به کار گرفته است. در این طرح کلیه مواد اولیه از بهترین و تازه ترین محصولات و به صورت ارگانیک تهیه می شوند.

با شیداگشت همراه باشید تا در مورد منوی جدید سنگاپور ایرلاینز بیشتر بدانیم.

منوی جدید سنگاپور ایرلاینز

استفاده از محصولات ارگانیک و محلی

هواپیمایی سنگاپور برای ارتقای هرچه بیشتر کیفیت غذا در نظر دارد مفهوم از مزرعه به هواپیما را وارد سیستم کیترینگ خود کند. این ایرلاین در حال حاضر هم ماهی های استفاده شده در غذای هواپیما را از شیلات مورد تائید شورای نظارت دریایی تهیه می کند. این شورا یک سازمان غیرانتفاعی است که به تلاش های صورت گرفته در جهت حفظ اقیانوس ها و ذخایر دریایی جوایزی اهدا می کند.

سنگاپور ایرلاینز همچنین متعهد شده است که محصولاتش را از مزارع محلی در کشورهای محل فعالیتش خریداری کند. در کشور سنگاپور، این ایرلاین با انجمن کرانجی kranji countryside association همکاری می کند (سازمانی غیرانتفاعی که کشاورزی بومی و توسعه صنعت کشاورزی ملی را ترویج می کند). تیم کیترینگ سنگاپور ایرلاینز که از سرآشپزهای مشهور و بین المللی تشکیل شده است از این پس در منوی غذای هواپیما از مواد اولیه محلی مثل گوجه گیلاسی، کدو حلوایی، لوبیا سبز و کاهوهایی که از مزارع کشورهای مقصد تهیه شده استفاده کنند.

منوی جدید سنگاپور ایرلاینز ابتدا در پروازهای فرست کلاس در مسیرهای منتخب ارائه خواهد شد و بعد، به تدریج در سایر کلاس های پروازی (بیزینس، اکونومی، پرمیوم اکونومی) به مسافران ارائه می شود. کنی انگ، رئیس انجمن کرانجی در این رابطه می گوید: «متاسفانه تنها یک درصد از زمین های کشور برای کشاورزی استفاده می شود، به همین دلیل باید اقداماتی در زمینه ترویج کشاورزی محلی و بومی صورت بگیرد.» به گفته کرانجی همکاری با سنگاپور ایرلاینز می تواند آغازگر تحولاتی مثبت در این زمینه باشد. «هر دو شرکت به هویت ملی شان افتخار می کنند و طرح از مزرعه به هواپیما برای هر دو ما با ارزش است. سنگاپور ایرلاینز برندی مشهور و جهانی است که ریشه هایش در خاک سنگاپور قرار گرفته است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم با ارائه منوی جدید سنگاپور ایرلاینز صنعت کشاورزی کشور را ترویج بدهیم.»

هدف انجمن کرانجی این است که جهانی فکر کنند اما در عین حال، لازم است به سرمایه های ملی و بومی نیز توجه کافی شود. «ما با سنگاپور ایرلاینز همکاری می کنیم تا مطمئن شویم در سطح جهانی هم حرفی برای گفتن خواهیم داشت و این همکاری تنها نقطه شروع برای هر دو ما به شمار می رود.»

مزرعه های محلی که با سنگاپور ایرلاینز همکاری خواهند کرد عبارتند از بالیوود وجی، مزرعه ماهیگیری کولبارا، پرورش گوشت و تخم مرغ ویلیام، مزرعه فرآورده های لبنی Hay Dairies Goat Farm و Kin Yan Agrotech که محصولات ارگانیک را پرورش می دهد. با این حال، سنگاپور ایرلاینز در نظر دارد با شرکت ها و مزرعه های بسیار بیشتری در آینده همکاری کند و دامنه همکاری هایش را جهانی تر کند.

بتی وونگ مسئول خدمات مشتریان در مورد منوی جدید سنگاپور ایرلاینز می گوید: «سنگاپور کشور کوچکی است و اکثر افراد نمی دانند که ما مزرعه های محلی هم داریم. امنیت و کیفیت غذاها یکی از دغدغه های بزرگ سنگاپور ایرلاینز است. اما علاوه بر این، تمرکز ما بر نیازها و سلایق مشتریانمان نیز هست. امیدواریم طرح از مزرعه به هواپیما که در منوی جدید سنگاپور ایرلاینز اعمال می شود بتواند مشتریان و مسافرانمان را راضی نگه دارد. علاوه بر همکاری با انجمن نظارت دریایی، اقداماتی را در پیش خواهیم گرفت تا از میوه های بومی و فصلی سنگاپور نیز حمایت کنیم و تا جای ممکن از آن ها استفاده کنیم. هدف ما این است که تازه ترین میوه ها و محصولات فصلی را به مسافران خود ارائه کنیم:

به گفته وونگ استرالیا، نیوزلند و بخش هایی از اروپا در حال حاضر از غذاهای محلی در منوی جدید سنگاپور ایرلاینز استفاده می کنند. یکی از مهم ترین اهداف تهیه منوی جدید سنگاپور ایرلاینز به حداقل رساندن اتلاف و دورریز غذاست. «در حال حاضر همکاری های خوبی با سازمان های مختلف مثل بانک غذای سنگاپور انجام می دهیم تا بتوانیم غذاهای اضافه خود را به این سازمان ها بدهیم. همچنین با تیمی از محققان همکاری می کنیم تا راه هایی برای تبدیل غذا به محصولات زیست تخریب پذیر پیدا کنیم.

سنگاپور ایرلاینز از مراکزش در شهرهای محل فعالیت درخواست کرده است تا منابع محلی و بومی را در اختیار آن ها قرار بدهد.

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز

سنگاپور ایرلاینز یکی از بهترین ایرلاین های دنیاست و در چند سال اخیر همیشه جزء چند ایرلاین برتر دنیا بوده است. این ایرلاین مقر اصلی فعالیت هایش را در فرودگاه مشهور چانگی سنگاپور قرار داده است و پروازهای مختلفی به سرتاسر جهان ارائه می کند. بخش عمده ای از ناوگان هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز را هواپیمای ایرباس ای ۳۸۰ تشکیل می دهد که بزرگ ترین هواپیمای مسافربری جهان است. سنگاپور ایرلاینز از نظر جابجایی مسافر بین المللی جزء ده ایرلاین برتر دنیا قرار دارد. کیفیت بالای این ایرلاین در غذاهای ارائه شده در طول پرواز هم کاملا مشاهده می شود و این ایرلاین همواره تلاش می کند بهترین و باکیفیت ترین غذا را به مسافران خود ارائه کند. منوی جدید سنگاپور ایرلاینز با به کارگیری محصولات تازه و ارگانیک در نظر دارد کیفیتی به مراتب بهتر را به مسافران خود عرضه کند. سنگاپور ایرلاینز با این طرح هم از محصولات محلی و بومی سنگاپور و کشورهای محل فعالیتش حمایت خواهد کرد و هم رضایت بیشتر مسافرانش را کسب خواهد کرد. منوی جدید هواپیمایی سنگاپور به زودی در تمام کلاس های پروازی و مسیرهای این ایرلاین به مسافران ارائه می شود و مسافران غذایی تازه تر و ارگانیک را به عنوان غذای هواپیما مصرف خواهند کرد.