مقاصد گردشگری کمتر دیده شده

جهان جایگاه بسیاری از مقاصد گردشگری کمتر دیده شده و باور نکردنی که تا کنون توسط گردشگران شناخته نشده است، می باشد.با الهام از این موضوع مورد بحث در مورد بهترین مقصد سفر ناشناخته، ما ۱۶ جواهر کمتر شناخته شده در سراسر جهان را پیدا کرده ایم. درب در جهنم , روستای پوپی مالت , شکاف سیلفرا , دریاچه Hillier , مقاصد گردشگری

۱ – از یک ساحل خیره کننده و پنهان به یکی از تنها مکان های جهان که می توانید بین دو قاره شنا کنید. تونلی در زیر سطح، جزیره ماریتا “ساحل پنهان” یک ساحل مخفی با آبهای شفاف است که مسافرین می توانند از طریق یک تونل آبی لذت ببرند.

مقاصد گردشگری | جزیره ماریتا

۲ – Huacachina یک بیابان کویر است که پنج ساعت در جنوب لیما در پرو واقع شده است. سوراخ آبی یک گشت و گذار محبوب برای افرادبا کلاس بالا نزدیک آیکا بود، اما در حال حاضر آن به عنوان استراحتگاه برای افرادی که با کوله پشتی به اینجا می آیندکه از فعالیت هایی مانند سوار کردن شن و ماسه و رودخانه پر حشره لذت می برند.

مقاصد گردشگری | Huacachina

۳ – کسانی که از بلغج، یک روستای بوسنی و هرزگوین بازدید می کنند، اغلب در معجزه بزرک یک بهشت ساخته شده برای فرقه های درویش، حیرت زده هستند. بازدیدکنندگان می توانند از فضای داخلی چوبی خود لذت ببرند یا نوشیدنی های سرد را در حالی که مشرف به رودخانه برجای بونا هستند، بنوشند.

روستای بوسنی و هرزگوین

۴ – دریاچه Hillier استرالیا رنگ ساله صورتی و پر جنب و جوش خود را حفظ می کند. علت این رنگ یک رمز و راز است، هر چند برخی می گویند که این می تواند ناشی از محتوای نمک زیاد همراه با وجود گونه های باکتری صورتی باشد.

دریاچه Hillier استرالیا

۵ – شکاف سیلفرا، واقع در پارک ملی Thingvellir واقع در ایسلند، یکی از تنها مکان های جهان است که بین دو قاره می تواند شنا کند. نه تنها در بعضی از شفاف ترین آب های جهان واقع شده است، حتی در بعضی موارد آن چنان باریک هستند که شناگران واقعا می توانند صفحات قاره ای آمریکای شمالی و اروپا را لمس کنند.

شکاف سیلفرا | پارک ملی Thingvellir

۶ – ایسولا بلا از یک سنگ ناپایدار در وسط برکه ماگیور ایتالیا، به باغ و کاخ شکوفایی تبدیل شد. علاوه بر کاخ، این منطقه همچنین به خاطر باغ های خیره کننده اش شناخته می شود. ایسولا بلا دارای سواحل زیادی برای پر کردن قورباغه نیز می باشد.

ایسولا بلا

۷ – روستای پوپی مالت در ابتدا به عنوان یک فیلم برای فیلم Popeye 1980 ساخته شده بود تا قبل از اینکه به یک پارک تفریحی تبدیل شود. این مجموعه با استفاده از تنه درخت از هلند و حدود ۲۰۰۰ گالن رنگ ساخته شده است. امروز بازدیدکنندگان می توانند از قایق سواری، کارخانه شراب سازی و ترامپولین آب لذت ببرند.

روستای پوپی مالت

۸ – سرزمین سرخ دانگ چون در شهر Xintian در چین قرار دارد و به خاطر رنگ قرمز قابل توجه آن شناخته می شود. خاک در منطقه حاوی اکسید شده آهن و مواد معدنی است که رنگ تولید می کنند و گیاهان شکوفا در طول سال به زیبایی این منظره رنگی می افزایند.

سرزمین سرخ دانگ چون

۹ – درب در جهنم، واقع در Derweze، ترکمنستان، یک سوراخ غول پیکر آتش است که زمانی که زمین شناسان به طور تصادفی به یک غاری بر می خورند که از گاز طبیعی از آن خارج می شد. آنها سوراخ را سوزانده بودند، امیدوار بود که آتش از تمام سوخت هایی که نشت کرده، سوزانده می شود و تمام می شود، اما تا امروز ادامه دارد.

درب در جهنم | Derweze

۱۰ – پاهای خود را در چشمه های گرم روترا، یک شهر نیوزیلند با چشمه های آب گرم، و گلدان های گل و گیاه خیس آن، شناخته شده است. این شهر “Sulfur City” نامیده می شود و بازدیدکنندگان همچنین می توانند در ورزش های آبی در دریاچه های بسیاری از منطقه شرکت کنند.

چشمه های گرم روترا

۱۱ – جزیره فلورس، واقع در نقطه ی غربی مجمع الجزیره آزورس در ساحل پرتغال، این نام از غارهای وحشی باشکوه که منطقه را احاطه کرده اند، گرفته شده است. همچنین دارای چشمه های آب گرم و تالاب های طبیعی است که برای شنا استفاده می شوند.

جزیره فلورس

۱۲ – تحسین معماری خیره کننده نئو گوتیک ساحلی لاس لاجاس، که از دره ای در مرز بین کلمبیا و اکوادور عبور می کند، واقع شده است. با چشم انداز خود، به اندازه ۱۵۰ فوت بالاتر از رودخانه بین صخره های سرسبز و آبشار، قبل از دیدن فضای داخلی زرق و برق دار خود را نمایان می کند.

نئو گوتیک ساحلی لاس لاجاس

۱۳ – جولا یک استخر طبیعی واقع در منطقه آستریس یونان است. بازدیدکنندگان باید پیاده روی کنند تا به آن برسند، اما هنگامی که آنها به آنجا می رسند، می توانند از یک مخزن آب با آبهای بسیار شفاف لذت ببرند.

استخر طبیعی | جولا

۱۴ – در طول فصل بارانی او، پارک ملی لانگوس ماران هنس در Maranhao، برزیل، یک چشم انداز فراموش نشدنی است. به لطف تقریبا ۴۷ اینچ باران که هر ساله به آن می رسد، از میان تپه های عظیم آن تشکیل می شود، هزاران لابی روشن ایجاد می شود. بهترین زمان برای بازدید، بین ماه های تیر و شهریور است، زمانی که حوضچه ها بیشترین مقدار آب را دارند.

پارک ملی لانگوس ماران هنس

۱۵ – سموک چامپی گواتمالا برای کسانی که در جستجوی آبهای فیروزه ای هستند در کنار چشم انداز سرسبز نمایان است. اگرچه این اتفاق می تواند ناگهانی باشد، هنگامی که شما وارد می شوید، یک پل سنگ آهک با مجموعه ای از استخرهای طبیعی پیدا خواهید کرد که آب های سرد آن برای شنا مناسب است.

سموک چامپی گواتمالا

۱۶ – Setenil de las Bodegas از شبکه ای از غارها در صخره های بالای ریو ترجو در اسپانیا تشکیل شده است. امروزه خانه های سفید آن در این شبکه ساخته شده اند و برخی حتی دارای سقف های سنگی هستند. این منطقه همچنین به کافه ها، رستوران ها و غذاهای دیدنی معروف است.

Setenil de las Bodegas